Острозьким енергетикам подякували за оперативну роботу
На адресу Голови правління ПрАТ «Рівнеобленерго» Сергія Невмержицького надійшла подяка від Івана Мельничука, мешканця м. Острог.
Присадибна ділянка пана Мельничука межує з трансформаторною підстанцією, що розташувалася на проспекті Незалежності. Огорожа, що відділяла ділянку від підстанції «110/35/10 Острог» була старою та зношеною. Адже встановлювалася ще у 60-их роках минулого століття.
Іван Мельничук навесні звернувся до керівника Острозького РЕМ Олександр Янчишина з проханням замінити старий паркан. Керівництво «Рівнеобленерго» ухвалило рішення це зробити. Для цього було виділено матеріали, зокрема металопрофіль.
Працівники Острозького РЕМ побудували нову огорожу довжиною майже 200 метрів.
![](https://www.roe.vsei.ua/wp-content/uploads/2017/08/Nova-ogorozha-2.jpg)
Вдячний сусід енергетиків відзначив технічну грамотність виконаних робіт та врахування як інтересів підприємства, так і власника садиби.
Також споживач Іван Мельничук пообіцяв підтримувати охоронну зону огорожі та електромереж в належному стані.
ПрАТ «Рівнеобленерго» своєю чергою наголошує, що завжди дбає про своїх споживачів, піклуючись про надання якісних послуг, зокрема, надійне і безпечне постачання електроенергії.